Καλώς ήρθατε στον διαδικτυακό χώρο τής ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ F.C. Μάθετε τα τελευταία νέα της ομάδας, δείτε βίντεο και γνωρίσετε την ιστορία της. Καλή σας περιήγηση!

English Dutch French German Spain Italian Russian Portuguese Japanese Korean Arabic Chinese Simplified

Livescore from Ierapetra F.C

9/2/12

Εθνική Νέων (U18): Ελλάδα-Γαλλία 0-2

Την «φιλική» ήττα με σκορ 0-2 (0-0 ημίχρονο) γνώρισε η Εθνική Ομάδα κάτω των 18 από την αντίστοιχη της Γαλλίας στην Ιεράπετρα. Η ελληνική ομάδα ήταν καλή στα πρώτα 45 λεπτά της αναμέτρησης, όμως οι φιλοξενούμενοι ανέβασαν αρκετά την απόδοσή τους στο δεύτερο ημίχρονο και πήραν δίκαια τη νίκη.
ΕΛΛΑΔΑ: Χουτεσιώτης, Κωνσταντινίδης, Χουχούμης, Δημητρίου, Ζηγογιάννης, Γιαννιτσάνης, Δώνης (60΄ Σούκιας, 89΄ Γούτας), Αλμπάνης (53΄ Σιώπης), Ιωαννίδης (60΄ Παπαδημητρίου), Κλης (53΄ Παναγιωτούδης), Σουνάς (60΄ Μυστακίδης)